Tyrimai ir diagnostika

Efektyvus negalavimo priežasčių nustatymas moderniausių technologijų ir diagnostikos priemonių pagalba.

Patyrę, kvalifikuoti ir visada draugiški mūsų klinikos gydytojai nepriekaištingą gydymą Jums suteikia pažangios skaitmeninės diagnostikos dėka. Turime naujausias priemones, todėl itin tiksliai nustatome sutrikimą, planuojame gydymo eigą ir pritaikome efektyvią pagalbą įvairiais klinikiniais atvejais.

Kviečiame apie tyrimus ir diagnostiką mūsų klinikoje sužinoti plačiau!

Ko tikėtis?
 • Itin modernios diagnostikos priemonės
 • Greitas situacijos įvertinimas
 • Beskausmė diagnostika
 • Galimybė itin efektyviai suplanuoti ir atlikti įvairias procedūras
 • Gydymas, atitinkantis pasaulinį lygį
Diagnostikos galimybės
 • Intraoralinis skeneris

  Pamirškite nepatogų tradicinį dantų atspaudų nuėmimą: intraoralinis skeneris nėra invazyvus, nesukelia pykinimo jausmo ir leidžia dar tiksliau nuimti dantų atspaudus.

 • Rentgeno aparatas

  Rentgeno pagalba atliekame panoramines ir dentalines nuotraukas: taip matome atskirų ar visų žandikaulio dantų, aplinkinių audinių, kaulinių struktūrų vaizdą.

 • Mikroskopas

  Ši diagnostinė priemonė nepamainoma atliekant endodontinį (dantų šaknų kanalų) gydymą. Taip pat – protezuojant, implantuojant ir kitais atvejais.

 • Skaitmeninis šypsenos dizainas

  Kompiuterio ekrane planuojame įvairias odontologines procedūras: ortodontinį gydymą, dantų laminates, protezavimą, implantaciją ir dar daugiau! Tai užtikrina didesnį tikslumą, o pacientas būsimą rezultatą įvertina iš anksto.

D.U.K. (Dažniausiai užduodami klausimai):


Kodėl verta rinktis mūsų kliniką?

Kartu su Jumis esame jau 23-ejus metus, todėl siūlome ištobulintas gydymo metodikas, patirtį ir naujausias žinias. Naudojame pažangiausias diagnostikos priemones, todėl siūlome pasaulinio lygio gydymą.

Kokioms gydymo sritims reikalingi tyrimai?

Tyrimai paprastai atliekami planuojant terapinį, ortodontinį gydymą, estetines procedūras (pvz. estetinį plombavimą, laminates), taip pat ruošiantis dantų atkūrimui implantais, protezavimui, endodontiniam gydymui, atliekant danties šalinimą ar kitas chirurgines procedūras.

Ar rentgeno tyrimai saugūs?

Tikrai taip: naudojame saugius aparatus, garantuojamas minimalus apšvietos kiekis, kuris nekelia grėsmės net kūdikių sveikatai.

Ar tai skausminga?

Diagnostiniai tyrimai nekelia skausmo ar didelio diskomforto.

Kiek laiko užtruks mano tyrimai?

Naudojame modernią įrangą, todėl viskas trunka itin greitai: rezultatus sužinosime vos per kelias minutes!

Užsiregistruokite vizitui, o mes pasirūpinsime Jumis tarsi savo šeimos nariu!

×

Registracija