Profesionali burnos higiena
Mėgaukitės nepriekaištinga švara – be skausmo pašalinsime visas apnašas ir apsaugosime Jūsų dantis bei burnos ertmę.
Graži šypsena – ta, kuri sveika. Siekiant šią sveikatą išsaugoti bei puoselėti, profesionali burnos higiena yra tiesiog nepamainoma procedūra. Jos metu valomos kietosios apnašos – dantų akmenys, vykdoma ėduonies ir kitų ligų prevencija. Burnos higiena taip pat yra pirmasis svarbus etapas atliekant periodontologinį (gingivito, periodontito) gydymą.
Savo pacientams užtikriname nepriekaištingą burnos higieną, kurios metu be skausmo pašalinsime visas apnašas ir apsaugosime Jūsų dantis bei burnos ertmę!
Kaip pasikeis Jūsų dantų ir burnos būklė po procedūros:
- Patikima burnos apsauga nuo periodonto ligų
- Užkirstas kelias ėduonies atsiradimui
- Pašalintos pigmentinės dėmės
- Pastebimai baltesni dantys
- Gaivesnis burnos kvapas
- Sustabdytas akmenų sukeltas uždegiminis dantenų kraujavimas
Profesionalios burnos higienos eiga
- Atidžiai įvertinama paciento burnos audinių ir dantų būklė, nustatomas ėduonis ir kiti pažeidimai, dantenų uždegimai, periodonto ligos.
- Ultragarso skaleriu ir specialiais instrumentais šalinami dantų akmenys bei kitos apnašos.
- Air-Flow sodapūtės sistema panaikinamos įsisenėjusios maisto bei nikotino sukeltos pigmentinės dėmės.
- Dantys poliruojami specialia apsaugine pasta: taip jie įgauna daugiau blizgesio, baltumo.
Pasibaigus procedūrai, pacientai taip pat apmokomi burnos higienos, dantų valymo namuose pagrindų, parenkami jiems tinkamiausios priežiūros priemonės: dantų šepetėliai, pastos ir kt.
D.U.K. (Dažniausiai užduodami klausimai):
Kodėl verta rinktis mūsų kliniką?
Kartu su Jumis esame jau 23-ejus metus, todėl siūlome ištobulintas gydymo metodikas, patirtį ir naujausias žinias. Mūsų klinikoje dirba vieni geriausių burnos higienistų Lietuvoje. Naudojame aukštos kokybės medžiagas ir procedūrą atliekame švelniai, tačiau nepriekaištingai!
Ar procedūra skausminga?
Profesionalios burnos higienos metu skausmo nejausite. Jeigu procedūra atliekama po ilgo laiko ar yra prisikaupę daug apnašų, gali būti padidėjęs jautrumas: tokiu atveju pritaikome vietinę nejautrą.
Ar po profesionalios burnos higienos dantims reikia ypatingos priežiūros?
Jokios ypatingos priežiūros nereikia, tačiau atlikus burnos higieną parą patariama susilaikyti nuo dažančių maisto produktų: raudono vyno, juodos arbatos, kavos, burokėlių, įvairių uogų. Taip pat rekomenduojama pakeisti senąjį dantų šepetėlį.
Kaip susidaro dantų akmenys?
Dantų akmenys – tai kietosios apnašos, kurios susidaro iš užsilikusių ant dantų paviršių, tarpdančiuose ir ties dantenomis minkštųjų apnašų. To priežastys gali būti įvairios, tačiau vienos esminių – nepakankama burnos higiena bei netinkama mityba, per didelis cukrų vartojimas. Tinkamai nenuvalius šių minkštųjų apnašų, jos mineralizuojasi ir virsta dantų akmenimis.
Kodėl dantų akmenų negali nuvalyti šepetėlis?
Dantų akmenys yra mineralizuoti ir tvirtai prikibę prie dantų paviršių, todėl juos šalinant būtina speciali įranga, kurią turi tik burnos higienistai.
Kaip dažnai reikia atlikti burnos higieną?
Geriausi rezultatai aplanko, jeigu procedūra atliekama kas 6-12 mėnesių, o esant tam tikroms sveikatos indikacijoms – ir dažniau.
Ar profesionali burnos higiena tinka visiems?
Tai saugi ir labai svarbi procedūra, kuri gali ir turi būti atliekama visiems pacientams: tiek vaikams, turintiems pieninius dantukus, tiek paaugliams, suaugusiems, nėščiosioms, senjorams. Procedūra ypač aktuali, jeigu nešiojate ortodontinio gydymo aparatą (pvz. breketus), sergate periodonto ar kitomis ligomis.
Kokie simptomai išduoda, kad reikalinga profesionali burnos higiena?
Apie tai įspėja kraujuojančios dantenos, šepetėliu nenuvalomos apnašos ant dantų (ypač vidinėje pusėje), atsiradusios pigmentinės dėmės ant dantų paviršiaus, nemalonus burnos kvapas.
Užsiregistruokite vizitui, o mes pasirūpinsime Jumis tarsi savo šeimos nariu!