Estetinis dantų plombavimas

Atkurkite nudilusius, pažeistus, įskilusius, ankstesnę formą ir spalvą praradusius dantis greitai ir efektyviai.

Estetinis plombavimas – efektyvus ir greitas metodas, kuris leidžia atkurti nudilusius, pažeistus, įskilusius, ankstesnę formą ir spalvą praradusius dantis. Pasitelkus precizišką sluoksniavimo metodą, natūraliai atkuriama dantų spalva, forma, estetika ir net funkcija.

Estetinėms restauracijoms klinikoje naudojamos aukštos kokybės kompozitinės medžiagos: rezultatu džiaugsitės net 5-7 metus ar ilgiau!

Kaip pasikeis Jūsų šypsena:
  • Harmoningos proporcijos
  • Balta spalva
  • Daili dantų forma
  • Nepriekaištinga tekstūra
  • Natūralus blizgesys
Estetinio plombavimo eiga:
image
Pirmojo vizito metu įvertinama paciento dantų būklė, norai, lūkesčiai ir sudaromas estetinio plombavimo planas.
image
Šalinami pažeisti dantų audiniai ir, sluoksnis po sluoksnio, atkartojant natūralią dantų formą ir tekstūrą, atliekamas estetinis plombavimas.
image
Plombos kruopščiai šlifuojamos ir poliruojamos, kad idealiai atitiktų individualią dantų anatomiją bei džiugintų natūraliu blizgesiu.

D.U.K. (Dažniausiai užduodami klausimai):


Kodėl verta rinktis mūsų kliniką?

Kartu su Jumis esame jau 23-ejus metus, todėl siūlome ištobulintas gydymo metodikas, patirtį ir naujausias žinias. Mūsų klinikoje dirba vieni geriausių estetinės odontologijos specialistų Lietuvoje. Naudojame aukštos kokybės medžiagas ir nuolat tobuliname gydymo technologijas, todėl mūsų klinikoje rasite visas odontologijos naujoves!

Ar procedūra skausminga?

Plombavimo metu pasitelkiame vietinę nejautrą, todėl skausmo nejausite.

Kokia priežiūra reikalinga po plombavimo?

Procedūrai naudojamas kompozitas yra trapesnis už natūralų danties emalį. Plomba greičiau šiurkštėja, sugeria spalvinius pigmentus, esančius maiste bei gėrimuose. Tai reiškia, kad estetiškai plombuotus dantis turite rūpestingai prižiūrėti: ne tik valytis namuose, bet ir reguliariai poliruoti, dažniau atlikti profesionalią burnos higieną.

Ką rinktis – estetinį plombavimą ar laminates?

Estetinis plombavimas yra greita ir efektyvi procedūra. Visgi, jei siekiate ilgalaikiškesnio ir mažiau papildomos priežiūros reikalaujančio sprendimo, verčiau rinktis dantų laminates, dengtas porceliano keramika.

Ar estetinis plombavimas gali pakenkti dantims?

Jeigu procedūrą atlieka patyręs specialistas, jokios žalos dantims nebus: plombuojant tausojami natūralūs dantų audiniai, ši procedūra nesilpnina emalio, nesukelia jautrumo.

Ar šis metodas reikalingas tik estetikai?

Tikrai ne: estetinio plombavimo metu gydomi karieso pažeisti audiniai bei atkuriama dantų funkcija, kuri prastėja dėl nuolatinio dantų dėvėjimosi: pakeliamas sąkandžio aukštis, koreguojami aštrūs dantų kampai, užpildomi tarpai tarp dantų. Taigi, procedūros dėka, maistas nebestringa tarp dantų, sumažėja dantų ėduonies rizika ir padidėja dantų atsparumas.

Užsiregistruokite vizitui, o mes pasirūpinsime Jumis tarsi savo šeimos nariu!

×

Registracija