Dantų plombavimas
Ėduonies pažeistų dantų gydymui.
Šiandien estetiška šypsena įgauna vis didesnę reikšmę. Auga pacientų lūkesčiai, o kartu – ir mūsų profesionalumas. Būtent dėl to, į estetinį dantų plombavimą ir terapinį gydymą žvelgiame vienodai: visi atliekami odontologiniai darbai turi padėti išspręsti fizines problemas, padėti atkurti pažeistą dantį ir visas jo funkcijas, o taip pat – suteikti patikimą, estetišką rezultatą.
Dantų plombavimas – terapinio gydymo metodas, kurio metu gydomi dantų ėduonies pažeisti dantys. Plombuojant dantis, pasitelkiame tik sertifikuotas, tvirtas, kokybiškas kompozitines medžiagas, todėl suteikiama patikima apsauga ir užtikrinamas ilgas plombos tarnavimo laikas.
Galime pasiūlyti didelę, aukštą reputaciją turinčių gamintojų plombinių medžiagų įvairovę, todėl kiekvienu individualiu atveju galime suteikti efektyviausią gydymo sprendimą.
Kaip pasikeis Jūsų dantų būklė po plombavimo:
- Sugydyti ėduonies paveikti dantys
- Sustiprinta apsauga nuo tolesnių pažeidimų
- Pavyksta išvengti grėsmingų komplikacijų
- Pažeistiems dantims suteikiama natūrali forma
- Nebejaučiamas skausmas ar dantų jautrumas
Dantų plombavimo eiga:
D.U.K. (Dažniausiai užduodami klausimai):
Kodėl verta rinktis mūsų kliniką?
Kartu su Jumis esame jau 23-ejus metus, todėl siūlome ištobulintas gydymo metodikas, patirtį ir naujausias žinias. Mūsų klinikoje dirba vieni geriausių terapinio odontologinio gydymo specialistų Lietuvoje. Naudojame aukštos kokybės medžiagas ir nuolat tobuliname gydymo technologijas, todėl mūsų klinikoje rasite visas odontologijos naujoves!
Ar procedūra skausminga?
Plombavimo metu pasitelkiame vietinę nejautrą, todėl skausmo nejausite.
Kokia priežiūra reikalinga po plombavimo?
Procedūrai naudojamas kompozitas yra trapesnis už natūralų danties emalį, tačiau ir toliau galite mėgautis mėgstamu maistu: patariama vengti tokių įpročių, kai itin kietų produktų (pvz. ledo kubelių) kramtymas. Turint sugydytą dantį, ėduonies rizika ir toliau išlieka, todėl nepamirškite reguliariai atlikti profilaktinę odontologinę patikrą ir atlikite profesionalią burnos higieną.
Kodėl mano plombuotame dantyje atsirado kariesas?
Plombinė medžiaga yra porėta. Nors patyrę specialistai plomba užpildo visą danties paviršių, bėgant laikui gali atsirasti mikroskopinių plombos įtrūkimų ar skilimų, pro kuriuos į danties ertmę patenka ėduonį sukeliančios bakterijos, mikroorganizmai ir net maisto dalelės. Taip susidaro terpė, palanki ėduonies atsiradimui.
Ar yra skirtumas – plombuojamas priekinis, ar krūminis dantis?
Medžiagos, kurios naudojamos priekinių dantų plombavimui gali visai netikti krūminiams dantims, kuriems reikia itin tvarių restauracijų. Būtent todėl savo pacientams suteikiame itin plačią plombinių medžiagų įvairovę. Tai reiškia, kad kiekvienu atveju parinksime efektyviausią ir ilgalaikiškiausią plombavimo sprendimą.
Kiek laiko tarnauja plomba?
Kokybiškai atlikta restauracija gali tarnauti iki 5-erių metų ir ilgiau!
Ar plombavimas tinka visais atvejais?
Dantų plombavimas tinka, kai po gydymo išsaugomas pakankamas kiekis sveikųjų danties audinių. Tokiu atveju, jeigu prarasta didžioji dalis danties masės, nėra daugiau nei dviejų sienelių, patikimesnis yra danties protezavimo metodas taikant vainikėlį arba užklotą.
Kokie simptomai išduoda, kad plombą reikia keisti?
Apie tai, kad restauracija prarado hermetiškas savybes, įspėja padidėjęs danties jautrumas, atsiradęs skausmas, kraujuojančios dantenos arba vizualiai pastebimi plombos spalvos, tekstūros pakitimai, įskilimai.
Užsiregistruokite vizitui, o mes pasirūpinsime Jumis tarsi savo šeimos nariu!