Dantų laminatės
Estetiška ir natūrali šypsena sukuriama porceliano keramikos plokštelių (laminačių) pagalba.
Dantų laminatės (dar vadinamos venyrais) – estetinio protezavimo metodas, išsiskiriantis savo ilgalaikiškumu, minimalia invazija ir labai natūraliais rezultatais. Laminatės yra itin plonos (vos 0,3-0,5 mm.) porceliano keramikos plokštelės. Jos klijuojamos ant išorinio dantų paviršiaus, atkartojant natūralų dantų reljefą, suteikiant pageidaujamą formą, spalvą ir atkuriant visas funkcijas.
Mūsų klinikoje dantų laminatės gaminamos naudojant skaitmenines technologijas: atspaudus nuimame intraoralinio skenerio pagalba, o būsimas laminates projektuojame dar kompiuterio ekrane, atsižvelgiant į paciento anatomiją ir pageidavimus. Tai reiškia, kad būsimą šypseną kursime kartu su Jumis!
Kaip po dantų protezavimo pasikeis Jūsų šypsena:
- Suteikiama norima dantų spalva
- Panaikinami tarpai tarp dantų
- Harmoninga ir estetiška dantų forma
- Atkuriamos pažeistų dantų funkcijos
- Natūralus dantų pojūtis burnoje
- Nepriekaištinga fizinė ir emocinė savijauta
Dantų protezavimo laminatėmis eiga:
D.U.K. (Dažniausiai užduodami klausimai):
Kodėl verta rinktis mūsų kliniką?
Kartu su Jumis esame jau 23-ejus metus, todėl siūlome ištobulintas gydymo metodikas, patirtį ir naujausias žinias. Mūsų klinikoje dirba vieni geriausių estetinio protezavimo specialistų Lietuvoje, todėl užtikrinsime puikią estetiką, visų dantų funkcijų atkūrimą ir nekomplikuotą gijimą!
Ar estetinis protezavimas laminatėmis skausmingas?
Procedūros metu naudojame vietinę nejautrą, todėl skausmo nejausite.
Ką rinktis – estetinį plombavimą ar laminates?
Jei siekiate ilgalaikiškesnio ir mažiau papildomos priežiūros reikalaujančio sprendimo, verčiau rinktis dantų laminates, dengtas porceliano keramika.
Ar laminatės gali pakenkti dantims?
Jeigu procedūrą atlieka patyręs specialistas, jokios žalos dantims nebus: dengiant dantis laminatėmis, tausojami natūralūs audiniai, ši procedūra nesilpnina emalio, nesukelia jautrumo.
Ar laminatės tikrai neatsiklijuos?
Naudojame itin patvarų cementą, todėl laminaičų atsiklijavimo rizika ypač maža.
Ką daryti, jeigu laminatė įskilo?
Tai gana reta komplikacija, tačiau pastebėjus, kad laminatė pažeista, skilimo vietą galime korguoti plombos pagalba arba pagaminti ir priklijuoti naują laminatę.
Ar šis metodas reikalingas tik estetikai?
Dantų laminatės sustiprina ėduonies ar kitų ligų pažeistus dantis, gali pagerinti kramtymo funkciją, todėl jų nauda – ne tik estetinė.
Kiek laiko tarnauja dantų laminatės?
Trukmę lemia medžiagų parinkimas, restauracijos kokybė ir gydytojo profesionalumas. Vis dėlto, laminatės vidutiniškai tarnauja iki 15 metų ar dar ilgiau.
Ar dantis, dengtas laminate gali pradėti gesti?
Jeigu procedūra atlikta profesionaliai, naudojant kokybiškas medžiagas, dantis gesti neturėtų: mūsų gydytojai vainikėlį pritvirtina ypač tiksliai ir hermetiškai.
Ar prieš protezavimą laminatėmis reikalingas papildomas danties paruošimas?
Ruošiantis laminatėms, dantys gali būti švelniai šlifuojami. Taip pat jų paviršiai nušveičiami specialiomis medžiagomis ir impregnuojami. Taip apsaugoma nuo gedimo, išvengiama danties jautrumo ir užtikrinamas puikus paviršiaus sukibimas su odontologiniu cementu, kurio pagalba pritvirtinama laminatė.
Ką daryti, jeigu pasireiškia jautrumas po laminate arba jaučiu nemalonų kvapą?
Tokiu atveju kuo greičiau kreipkitės į gydytoją – gali būti, kad protezavimas laminatėmis atliktas nepakankamai tiksliai, restauracija nesandari arba prasidėjo antrinis kariesas. Raginame nedelsti, antraip laukia komplikacijos ir net danties neteikimo rizika!
Užsiregistruokite vizitui, o mes pasirūpinsime Jumis tarsi savo šeimos nariu!