Dantų implantacija

Pažangiausias prarastų dantų atkūrimo metodas.

Dantis implantais atkuriame jau daugiau nei 20 metų: klinikoje taikome naujausius vakarietiškus implantacijos metodus: čia rasite itin efektyvią ir greitą momentinę dantų implantaciją, betarpišką danties atkūrimą per 24 valandas ir populiariausias bedančių žandikaulių atkūrimo metodikas – „visi ant keturių“ (“all-on-4″) bei kitas.

Atkurdami Jūsų dantis, atidžiai sekame ir analizuojame pažangą, gydymo rezultatus, rūpinamės pacientų saugumu ir implantacijos efektyvumu. Klinikoje dantys atkuriami netraumuojant aplinkinių audinių, atidžiai sekame pacientų būklę po operacijos. Toks bendradarbiavimas padeda išvengti komplikacijų ir užtikrina aukštus prigijimo rodiklius net iki 99 proc.! Gydymui naudojame šveicariškus dantų implantus, pagamintus iš titano ir cirkonio lydinio, tinkančius skirtingiems klinikiniams atvejams.

Ant implantų atkurtus dantis nepriekaištingai kokybiškai atkuriame protezavimo metodu. Parenkame dantų vainikėlius, vainikėlių tiltus ir plokštelinius protezus, naudodami tik originalias detales, kad protezai idealiai prisitvirtintų prie implantų. Kruopštumas, dėmesys detalėms leidžia maksimaliai tiksliai atkurti vieną, kelis ar visus prarastus dantis ir užtikrinti ilgalaikius rezultatus, kuriais džiaugsitės ilgus dešimtmečius!

Atvykite pas mus – pasitarkime.

Kaip po dantų atkūrimo pasikeis Jūsų sveikata:
 • Pilnai atkurti prarasti dantys
 • Maksimali šypsenos estetika
 • Net iki 100 proc. atkurta kramtymo funkcija
 • Natūralus dantų pojūtis burnoje
 • Puiki fonetika, jokio šveplavimo
 • Nepriekaištinga fizinė ir emocinė savijauta

Dantų atkūrimo galimybės:
 • Netekus 1 danties:

  1) Momentinė implantacija – per vieną apsilankymą pašalinamas dantis ir įsukamas implantas.

  2) Jeigu dėl medicininių priežasčių momentinė implantacija negalima, atliekama tradicinė implantacija – ištraukus dantį, palaukiama, kol vieta sugis ir tik tada sriegiamas implantas.

 • Netekus kelių dantų: tokiu atveju, kai prarasti 2-3 gretimi dantys, dažniausiai sriegiami tik du implantai. Dantys ant implantų atkuriami protezuojant dantų vainikėliais arba jų tiltu.
 • Netekus visų dantų:

  1) Vienas populiariausių „Visi ant keturių“ metodas – į žandikaulį įsriegiami 4 implantai, o dantys atkuriami protezuojant plokšteliniu protezu.

  2) Dantų atkūrimas su 6 ar daugiau implantų – į žandikaulį įsriegiant daugiau implantų, garantuojama geresnė fiksacija, kokybiškesnis kramtymas ir natūralumas.
  Dantys atkuriami protezuojant vainikėlių tiltais.

 • Ekonomiškas dantų atkūrimas: jeigu ieškote ekonomiškiausio sprendimo, rekomenduojame dantų atkūrimą ant 2 implantų. Į paciento žandikaulį įsriegiami 2 implantai-lokatoriai, ant kurių tvirtinamas išimamas plokštelinis protezas. Šis puikiai fiksuojasi, stabiliai laikosi, atrodo natūraliai ir užtikrina kokybišką kramtymo funkciją.

D.U.K. (Dažniausiai užduodami klausimai):


Kodėl verta rinktis mūsų kliniką?

Kartu su Jumis esame jau 23-ejus metus, todėl siūlome ištobulintas gydymo metodikas, patirtį ir naujausias žinias. Mūsų klinikoje dirba vieni geriausių dantų implantacijos specialistų Lietuvoje, todėl užtikrinsime puikią estetiką, visų dantų funkcijų atkūrimą ir nekomplikuotą gijimą!

Kodėl gydymas būtinas?

Laiku neatkūrus prarastų dantų, pacientams pablogėja fonetika, tampa sudėtinga aiškiai artikuliuoti žodžius. Dėl sutrikusio kramtymo, maistas netinkamai apdorojamas virškinamajame trakte, todėl kyla įvairių skrandžio ir žarnyno ligų, opų. Buvusio danties vietoje ima nykti žandikaulio kaulas: atsiranda ne tik fizinis nepatogumas, tačiau ir vizualiniai pokyčiai: suglemba skruostai, išryškėja raukšlės aplink lūpas. Pacientas jaučia kompleksus dėl fizinių ir estetinių sutrikimų, vengia bendravimo, užsisklendžia savyje. Uždelsus spręsti problemą, prireikia brangesnių ir sudėtingesnių dantų atkūrimo procedūrų.

Kuris dantų implantacijos metodas efektyviausias?

Vieno tinkamiausio metodo nėra: geriausią dantų atkūrimo sprendimą turi pasiūlyti gydytojas, įvertinęs Jūsų būklę, norus ir galimybes.

Ar procedūra skausminga?

Implantacijos metu naudojame vietinę nejautrą, todėl skausmo nepatirsite.

Kuo implantai skiriasi nuo išimamų protezų?

Implantas atstoja dantų šaknį ir užkerta kelią žandikaulio kaulo tirpimui. Ant implanto protezuotas dantis atrodo, jaučiasi ir funkcionuoja gerokai stabiliau, nei pasirinkus išimamą protezą. Pastarieji atkuria tik apie 10-20 proc. kramtymo funkcijos, nestabdo žandikaulio kaulo nykimo, dirgina dantenas, labai prastai fiksuojasi. Daugelis pacientų, išmėginę išimamus protezus, pageidauja dantų implantų ir tikrai nenusivilia!

Kodėl implantai brangesni už išimamus protezus?

Dantų implantams suteikiama viso gyvenimo garantija. Tuo tarpu dantų protezus teks keisti gerokai dažniau, kas kelerius metus. Todėl rinkdamiesi nepatogius, žandikaulio kaulo tirpimo nestabdančius protezus, ilgalaikėje perspektyvoje galite išleisti gerokai daugiau!

Kas lemia implantų kainą?

Bendrą dantų implantacijos kainą lemia gamintojo originalus implantas bei gydytojų darbas: suteikiame Jums profesionalumą, aukščiausio lygio tarptautines žinias bei ilgametę patirtį. Kiekvieną dantį atkuriame pagal anatominius ypatumus ir unikalią klinikinę situaciją.

Kokia priežiūra reikalinga po dantų atkūrimo implantais?

Atkūrus pažeistus dantis, daliai pacientų ir toliau tenka nešioti apsaugines kapas, saugančias nuo nevalingo griežimo dantimis.

Kiek trunka dantų implantacija?

Pati dantų atkūrimo procedūra trunka 30min-2 val., priklausomai nuo procedūros apimties. Tačiau priklausomai nuo implantacijos pobūdžio ir paciento būklės, tarp vizitų nuo danties šalinimo iki pilno dantų atkūrimo praeina keli mėnesiai ar daugiau.

Užsiregistruokite vizitui, o mes pasirūpinsime Jumis tarsi savo šeimos nariu!

×

Registracija