Dantų balinimas

Šiuolaikiškas būdas turėti spindinčią šypseną.

Estetinės odontologijos specialistai pastebi, kad balti dantys, šviesi, šilta ir plati šypsena šiuolaikiniam žmogui – vis svarbesnė. Jeigu Jūsų dantys iš prigimties nėra sniego baltumo, galime Jums padėti. Siūlome šiuolaikišką, efektyvų ir greitą dantų balinimo metodą kapomis namuose arba du skirtingus dantų balinimo būdus gydytojo kabinete – kabinetinį (klasikinį) dantų balinimą arba balinimą lazeriu. Natūralus rezultatas ir puiki savijauta po procedūros – garantuoti!

Kaip pasikeis Jūsų šypsena:
  • Džiaugsitės net iki 8 tonų pašviesėjusiais dantimis
  • Suteikiama tolygi dantų spalva
  • Sėkmingai balinami net negyvi dantys
  • Dings neestetiškos pigmentinės dėmės
  • Daugiau pasitikėjimo savimi ir noro šypsotis!
Dantų balinimo eiga
Kabinetinis (klasikinis) dantų balinimas
image

Balinant dantis kabinete, naudojama saugi ir neagresyvi medžiaga – specialus gelis.

image

Balinamoji medžiaga (gelis) aktyvuojama LED lempos šviesa.

image

Pabaigus procedūrą, ant paciento dantų užtepamas jautrumą mažinantis gelis arba kremas.

Dantų balinimas namuose
image
Nuėmus Jūsų dantų atspaudus, pagal dantų formą gaminamos specialios balinimo kapos.
image
Pagaminus kapas, suteikiamas ir dantų balinimo gelis su antgaliu: balinant dantis, gelis turi būti įšvirkščiamas į kapas.
image
Dantys balinami nurodyta tvarka: dienos metu (tokiu atveju balinimas trunka apie 1 val. per dieną) arba per naktį.

D.U.K. (Dažniausiai užduodami klausimai):


Kodėl verta rinktis mūsų kliniką?

Kartu su Jumis esame jau 23-ejus metus, todėl siūlome ištobulintas gydymo metodikas, patirtį ir naujausias žinias. Mūsų klinikoje dirba vieni geriausių estetinės odontologijos specialistų Lietuvoje. Naudojame aukštos kokybės medžiagas ir nuolat tobuliname gydymo technologijas, todėl užtikriname ilgalaikius dantų balinimo rezultatus!

Ar dantų balinimui reikalingas išankstinis pasiruošimas?

Siekiant tolygaus dantų balinimo, būtina atlikti profesionalią burnos higieną. Jeigu Jūsų dantys plombuoti, atkreipiame dėmesį, kad plombos nekeičia spalvos: tai reiškia, kad teks jas pakeisti naujomis, atitinkančiomis pašviesėjusią Jūsų dantų spalvą.

Ar balinimas tinka visiems pacientams?

Ši procedūra nerekomenduojama paaugliams iki 16 metų, nėščioms ar maitinančioms krūtimi moterims, asmenims, turintiems didelį dantų jautrumą ar atsidengusį dantų kaklelį. Taip pat ši procedūra netinka, sergant įvairiomis dantų, dantenų, periodonto audinių ligomis.

Kaip balinami negyvi dantys?

Tokie dantys negali būti balinami įprastais metodais: šiuo atveju balinimas vyksta iš vidaus. Atvėrus danties ertmę, į ją įdedama balinamoji priemonė, kuri laikoma 1-2 savaites ir gali būti papildomai keičiama, jeigu per vieną ciklą nepasiekiamas norimas rezultatas.

Ar dantų balinimo procedūra skausminga?

Dantų balinimo metu nejausite skausmo, nepatirsite jokio dantenų sudirgimo.

Kaip jausiuosi po dantų balinimo?

Po procedūros daliai pacientų gali pasireikšti nedidelis dantų jautrumą šalčiui, karščiui, kitiems dirgikliams. Tai laikinas pojūtis, tačiau kurį laiką patariama naudoti jautrumą mažinančią dantų pastą.

Kokia priežiūra reikalinga po dantų balinimo?

Po atlikto balinimo (taip pat ir balinimo periodu) kurį laiką rekomenduojame susilaikyti nuo dažančių produktų: raudono vyno, kavos, stiprios arbatos, burokėlių, dalies uogų ir vaisių bei jų sulčių: po procedūros Jūsų dantų emalis laikinai gali būti imlesnis pigmentacijai.

Ką rinktis – balinimą namuose ar gydytojo kabinete?

Abu šie metodai saugūs ir suteikia puikius rezultatus, tačiau norint greičiau džiaugtis baltesniais dantimis ir išvengti dantų jautrumo, rekomenduojame rinktis kabinetinį dantų balinimą: ši procedūra reikalauja mažesnio seansų skaičiaus ir vyksta su gydytojo priežiūra. Tuo tarpu balinantis dantis kapomis namuose, galėsite džiaugtis komfortu, neteks balinimui lankytis odontologijos klinikoje. Tai puikus sprendimas daug dirbantiems ar keliaujantiems pacientams.

Ar dantų balinimas gali pakenkti dantims?

Jeigu procedūrą atlieka patyręs specialistas, jokios žalos dantims nebus: atliekant balinimą, naudojamos tik saugios, neabrazyvios medžiagos, tausojami dantų audiniai. Ši procedūra nesilpnina emalio, nekelia ilgalaikio jautrumo.

Užsiregistruokite vizitui, o mes pasirūpinsime Jumis tarsi savo šeimos nariu!

×

Registracija