Dantų kanalų gydymas mikroskopu (endodontija)

Atsikratykite dantų skausmo ir apsaugokite juos nuo ligų bei komplikacijų.

Dantų ėduonis – rimtas iššūkis ne tik emaliui, bet ir giliesiems danties audiniams. Laiku nesuteikus gydymo, paviršinis uždegimas skverbiasi į gilesnius audinius ir pasiekia centrinę danties dalį, pulpą (minkštą audinį, kuriame gausu nervinių ląstelių) bei šaknies kanalus. Jeigu taip nutiko ir Jums, būtinas skubus endodontinis gydymas, kurio metu valomi pažeisti audiniai ir apsaugoma nuo tolesnių pažeidimų.

Gydydami Jus, siekiame maksimalaus tikslumo, todėl naudojame pažangų mikroskopą, kuris leidžia pastebėti net menkiausius pažeidimus šaknų kanaluose. Taip užtikrinamas efektyvus gydymas.

Kaip pasikeis Jūsų būklė po gydymo:
  • Dings kamavęs stiprus danties skausmas
  • Išvengsite tolesnių komplikacijų
  • Dantis bus apsaugotas nuo ligos atsinaujinimo
  • Kaimyniniai dantys liks sveiki
  • Išvengsite danties netekimo rizikos
Endodontinio gydymo eiga:
image
Gydytojas atlieka danties apžiūrą, padaro rentgeno nuotrauką, įvertina kanalų padėtį. Suplanuojamas gydymas.
image
Mikroskopo pagalba aptinkami šaknų kanalai. Specialiais instrumentais išvalomi pažeisti audiniai, kanalai dezinfekuojami.
image
Išvalyti ir apsaugoti kanalai hermetiškai užpildomi plombine medžiaga. Esant reikalui, dantis protezuojamas.

D.U.K. (Dažniausiai užduodami klausimai):


Kodėl verta rinktis mūsų kliniką?

Kartu su Jumis esame jau 23-ejus metus, todėl siūlome ištobulintas gydymo metodikas, patirtį ir naujausias žinias. Mūsų klinikoje dirba vieni geriausių endodontinio gydymo specialistų Lietuvoje. Naudojame aukštos kokybės medžiagas ir nuolat tobuliname gydymo technologijas, todėl mūsų klinikoje rasite visas odontologijos naujoves!

Ar procedūra skausminga?

Gydymo metu pasitelkiame vietinę nejautrą, todėl skausmo nejausite.

Kokia priežiūra reikalinga po atlikto gydymo?

Pabaigus gydymą, ir toliau atidžiai prižiūrėkite dantis: nepamirškite reguliariai valyti dantų pasta, šepetėliu ir tarpdančių siūlu. Taip pat kas 6 mėnesius atlikite profesionalią burnos higieną.

Kas sukelia dantų šaknų kanalų pažeidimus?

Pagrindinė to priežastis – nepakankama burnos priežiūra ir higiena, taip pat netinkami valgymo įpročiai, cukrų gausių maisto produktų vartojimas. Šie faktoriai sukelia dantų ėduonį, kuris negydomas pažeidžia šaknų kanalus.

Kodėl naudojamas mikroskopas?

Mikroskopas padeda geriau aptikti šaknų kanalus ir įvertinti jų būklę – ši priemonė lemia sėkmingą gydymą ir gerokai sumažina komplikacijų bei pergydymo riziką.

Kokie simptomai išduoda, kad reikia endodontinio gydymo?

Apie tai išduoda aštrus, bukas arba pulsuojantis vieno danties skausmas (ypač ryte ir naktį), spalviniai pokyčiai, dantenų patinimas aplink dantį.

Kodėl dantį po gydymo kartais reikia protezuoti?

Kartais būna pažeista didelė dalis danties masės – tokiu atveju infekuoti audiniai pašalinami, o likusi danties dalis būna per silpna ir plombos čia neužtenka: dantis gali lūžti arba skilti. Tokiu atveju danties gyvybingumas ir funkcionalumas apsaugomas protezuojant vainikėliu arba užklotu.

Užsiregistruokite vizitui, o mes pasirūpinsime Jumis tarsi savo šeimos nariu!

×

Registracija